עיצוב פנים – ממלכה משלי

שם הפרויקט: עיצוב ממלכה משלי

עיר: חריש

גודל: 115 מ״ר 5 חדרים

כשאשתך היא הלקוחה – עיצוב דירה בחריש

אומרים שהסנדלר הולך יחף, ולכן בכדי לשבור את המיתוס החלטתי להביא בפניכם את היצירה הפרטית שלי – עיצוב דירתי כאשר אשתי היא הלקוחה שלי.

בתור מעצב פנים אני מתחבר יותר לסגנון המודרני, ואשתי מתחברת לסגנון קלאסי-אירופאי, ולכן שילוב הסגנונות היה מאתגר במיוחד. הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי הביא לעמק השווה, פשוט שילבתי את שני הסגנונות יחד לכדי סינרגיה מושלמת.

חריש, הוא אזור טבעי, צעיר ומתפתח ונראה כי לאט לאט נרקמת לה עיר המסתמנת הדבר הגדול הבא. את הלובן המסורתי של דירות מקבלן המאפיין את העיר חריש, שברתי באמצעות ריצוף פרקט בסגנון פישבון אלון בגוון כהה-בהיר שהעניק לחלל תחושה אירופאית קסומה. אשתי היא הבשלנית מבין שנינו, בכל אופן צריך גם קצת איזון, ולכן חשוב היה לי ליצור משטח עבודה מרווח. הגדלתי את המטבח על חשבון חדר השירות, כך הכפלתי את גודל השיש. מבחינה עיצובית, שברתי את הגוון הכהה של ארונות המטבח עם אריחי תלת מימד משושים בגוון בהיר עם טאצ' מודרני, שחברו יחד לדלתות הלבנות שקיבלו טקסטורה מיוחדת של עץ ללא עלים.

חלל הסלון קיבל אופי קסום משלו בעזרת ספות מודרניות נפוחות מעט בגוון בהיר, כאשר גוף תאורה גדול ומרשים מעטר את החלל באלגנטיות בהשראת סגנון עיצוב איטלקי-מודרני. הקונסולה של הטלוויזיה אף היא בסגנון מודרני-איטלקי בעלת נוכחות מרשימה החוברת באופן מושלם עם המדפים המשושים התלויים מעל הספה. במבואת הכניסה הצבתי שידה מעניינת עם מגירות קטנות כדי שיהיה מקום "לזרוק" את המפתחות מבלי ליצור מפגע עיצובי. במבואת הכניסה יצרתי משרביה בסגנון ים תיכוני העשויה מנחושת עם חיתוך CNC המעניק אור מעומעם לחלל ושומר על פרטיות.

חדר השינה אף הוא עוצב באותו קו אדריכלי, כאשר הקיר לובש חיפוי עץ מרשים הנותן טון חמים. כדי לאזן את גוון האגוז שילבתי נברשת זהובה המשתלשלת מהקיר באלגנטיות יוצאת דופן, לצד ארונות לבנים במראה סולידי.

error: Content is protected !!