עיצוב פנים מודרני עם טוויסט

עיר: צפון הארץ

גודל : 260 מ"ר

עיצוב מודרני לבית פרטי שקיבלתי בשלב השלדהמרחב העצום – 260 מ"ר אפשר לי ליצור אינספור אפשרויות אך הוחלט לשמור על מרחב פתוח עם טוויסט מיוחד המאפיין את העיצוב המודרני. את המזנון הארוך והצר מעטר קיר בריקים תלת מימד המעניק מסגרת לטלוויזיה בגוונים חומים המשתלבים בסינרגיה מושלמת עם הקמין החשמלי המונח על המזנון. את החלל הלבן שנותר במרכז הסלון מעטר מרחוק גוף תאורה "קוצני" דומיננטי הנשקף ממרכז החלל.

פינת האוכל במטבח שמרה על הלובן המאפיין את המטבחים המודרניים, אך קיבלה טוויסט משלה על ידי כסאות בגוון כתום מרענן שיצר איזון מושלם. החדרים הפנימיים בקומה העליונה אף הם נותרו כפי שהם, אך קיבלו שיק מיוחד שבא לידי ביטוי בגוון צבעוני הכל כך מתבקש בעיצוב המודרני.

השילוב המעניין בין עיצוב הפנים והחוץ יצר אחידות מסוימת, שבאה לידי ביטוי בקווים הנקיים הלבנים וקיר הבריקים בגוון חום-לבן שאיזנו היטב את אופי המבנה. בבית ומחוצה לו, שילבתי תאורה מוקפדת שיצרה טוויסט מעניין בין החללים והביאה את הפרויקט לידי למראה המיוחד הזה.

תכנון פנים ועיצוב פנים  לבית שקיבלתי בשלב השלד,בדגש על עיצוב פנים,עיצוב חזיתות הבית ותכנון עיקרוני לגינון. היום נמצא בשלבים מתקדמים של הביצוע .

סיום פרויקט אוגוסט 2016

error: Content is protected !!