עיצוב פנים ותכנון פנים לדירה מקבלן בצפון תל אביב

עיר: תל אביב

גודל: 110 מ"ר

נתוני פתיחה: עיצוב פנים בצפון תל אביב, מרחב, נוף אורבני, מעט ירוק והמון אנרגיות. זה מה שהמתין לי בבואי לתכנן ולעצב דירת 4 חדרים קסומה בצפון תל אביב. במהלך התכנון היה לי חשוב לפתוח את החלל (לאחד את המטבח והסלון) ולהביא לחלל תאורה מלאכותית וטבעית ולשלב בין השניים בצורה מאוזנת, כאשר הנוף הנשקף מהחלונות יכניס אמרה מיוחדת לחלל הבית.

בקיר הדומיננטי בסלון שילבתי ארון דקורטיבי הנראה כמו חיפוי יוקרתי, כדי להכיל אחסון מיטבי. הארון בגוון לבן עם נישות מוארות שקיבלו תשומת לב משלהן עם פרטי אמנות. כדי למקד את היופי של הארון הצבתי גופי תאורה ייחודיים המדמים סטודיו לצילום עם 4 גופי תאורה שהמעניקים לקיר את תשומת הלב הראויה לו. הספה האפורה מוצבת במרכז הסלון, כאשר היא משמשת כמחיצה וירטואלית מושלמת לחלל המטבח ופינת האוכל.

את פינת האוכל והמטבח עיצבתי בהשארת הקיר של הסלון המיוחד. חלק מארונות המטבח חופו בפורניר אלון בגוון מעט כהה עם שיש קלקטה בגוון אפור לבן השובר את הלובן האופף את החלל. חיפוי הקיר במטבח שהוא גולת הכותרת קיבל יחס משלו, כאשר אריחי תלת מימד בגוון אפור מבריק  מעטרים אותו בהתאמה מושלמת לארונות המטבח. שולחן האוכל מכיל שיש קלקטה יוקרתי בדומה לשיש של המטבח המתכתב עם האלמנטים היוקרתיים סביבו. את הרצפה בחלל הגדול מעטרים אריחים מלבניים גדולים בגוון אפור בהיר המקנים לחלל את הרוגע המתבקש.

חדר השינה עוצב כחלל אחד גדול, כאשר חדר הרחצה נראה כמעיין המשך של החדר ורק זכוכית דקיקה מפרידה בניהם ומאפשרת לחדר הרחצה להיראות כמו תמונה אחת גדולה. ארונות ההזזה חופו בחיפוי זכוכית לבנה עם טלוויזיה אינטגרלית והם נראים כמעין קיר גדול סולידי, אך אם נפתח אותו מעט נראה את גוון העץ התואם לריצוף ולחיפוי העדין הנמצאים בחלל.

error: Content is protected !!