עיצוב פנטהאוז לדירה מקבלן בקריות

עיר:קריות

גודל: 160 מ"ר

נתוני פתיחה: עיצוב דירת פנטהאוז בקריות, מרחב אינסופי, יוקרה והרבה עץ חמים. עיצוב דירות פנטהאוז מקבלן הוא הפייבורי שלי, במיוחד כאשר דיירי הבית מעוניינים בעיצוב חמים שיפיג את הלובן המסורתי של דירות סטנדרטיות מקבלן.

את הנוף האורבני הנשקף מהחלון הכנסתי לחלל הבית. הכל פתוח ללא כל וילון המסתיר את היופי, וכדי להביא את החמימות המתבקשת שילבתי נגיעות כפריות המכילות עץ גושני כהה המכסה את החלל ברכות. פינת האוכל, המזנון בסלון, ארונות המטבח, הארונות בחדר השינה, הקיר בחדר האוכל – הם אלה שזכו ליחס החמים ולעץ הכהה הנשפך לחלל ומקנה לו את המראה הכפרי המיוחד.

את החלונות בחלל הסלון השארתי "ערומים" כדי שהחלל יספוג את הנוף המרהיב, הקיר בסלון אף הוא מושפע מהנוף וקיבל חיפוי תלת מימד מיוחד בגוון לבן, הספות אף הן זכו למראה האורבני וכדי לאזן את הלובן הכנסתי תמונות וגופי תאורה דומיננטיים בגוונים כהים שיספרו סיפור אישי משלהם.

חדר השינה קיבל אפקט חמים על ידי קיר מחופה בעץ, וגופי תאורה דומיננטיים בהשראת סגנון חייה של הלקוחה – אירופאי. את הקיר עוטף גם תמונה גדולה של אישה המקנה רוגע משלה. ארונות ההזזה בגוון לבן מרהיב, ואם נפתח את הארון נגלה כי הפנים שלו עשוי מעץ כהה המשתלב בצורה נהדרת עם חיפוי הקיר והחמימות בחלל.

כשהגעתי לעיצוב ותכנון המטבח, היה חשוב לי לשמור על קו עיצובי תואם, ולהכניס גם לו את מראה האורבני-חמים. היוקרה בחלל המטבח באה לידי ביטוי בשולחן בר משיש אפור-לבן מסוג קלקטה עם נגיעות עדינות של זהב וכסאות בר מעץ גושני המתכתבים בצורה נהדרת עם פינת האוכל וארונות המטבח הכהים. כלל פרמטרים אלה חוברים בסינרגיה מושלמת בחלל ומאפשרים לדיירי הבית למצוא את השקט שכל כך חיפשו.

error: Content is protected !!