עיצוב דירת 4 חדרים חדשה מקבלן בחיפה

עיר: חיפה

גודל: 115 מ"ר

נתוני פתיחה: חיפה, עיר שיש בה הכל מהכל, רק מה שחסר בין המראה האורבני שלה לבין הגינות הירוקות הוא דווקא המראה הקרמי המלטף. את זה הבאתי לחלל הבית עם נגיעות של גוון זהוב וקצת צהוב-תכלת המשתלבים בצורה יוצאת דופן בחלל.

ערבוב סגנונות העיצוב בבית הוא לגמרי לא מובן מאליו, קצת שיק, קצת יוקרה ונגיעות פריזאיות ששולבו בחדר השינה ובחדר הארונות. המזנון בחלל הסלון בגוון בז' קרמי מלטף התואם לארונות המטבח היפיפיים והמבריקים וריצוף מבריק המקנה לחלל שיק אמיתי מושלם. כדי ליצור אינטימיות בפינת האוכל שילבתי משרביה מרהיבה בגוון נחושת המשמשת כאלמנט המושך אליו את תשומת הלב, כאשר מראש היא הייתה אמורה להיות קיר חוצץ ליצירת אינטימיות.

גולת הכותרת בעיצוב הבית הייתה דווקא חדר הארונות שקיבל את מלוא תשומת הלב. חדר השינה נקי למדי עם נגיעות רכות של גוון הבז' קרמי. חדר הארונות נראה כמו סלון מפואר עם ספה מפנקת בסגנון פריזאי וריהוט מעוצב בטוב טעם כיאה לממלכתה של נסיכה. ארונות ההזזה הלבן חושף ארון בגימור מוקפד העשוי עץ כהה וקומודת האיפור שמספרת סיפור משלה, ממש כמו נסיכה שלא התאמצה להראות נהדר, זה פשוט בא לה בטבעיות.

חדר הרחצה דווקא קיבל שיק משלו בעזרת שיש קלקטה אחיד בגוון לבן-אפרפר העוטף את הקירות והרצפה  עם מראות עגולות ויפות השוברות את המראה הקלאסי. פשוט רוגע שלא נגמר.

error: Content is protected !!