דירת גן בחיפה עם נוף לים

שם הפרויקט: דירת גן בחיפה מול הים

מיקום: חיפה – שכונת כרמל מערבי

גודל השטח: 85 מ"ר

נתוני פתיחה: תכנון, שיפוץ ועיצוב פנים בחיפה לדירת גן מול הים הפתוח. את הגוון הכחול של הים הנשקף מהחלון שברתי עם נגיעות עיצוב מודרני מדויקות הפזורות כמעט בכל חלל בבית ומביאות שפה חמימה ועדינה לחלל. המשרביות השחורות ששולבו במבואה ובחדר הרחצה הביאו טוויסט עדין שהשתלב נהדר עם המראה המודרני.

אחד האתגרים בדירה היה ליצור הרבה מקומות אחסון ויחד עם זאת לא לפגוע בקו עיצובי, ולכן לאורך הקיר בסלון יצרתי ארון בגוונים אפורים בהירים עם נישות מוארות המחופות בגוון עץ בהיר – ממש בדומה לפרקט העדין המשרה אווירה נינוחה בחלל. באותו קו עיצובי המשכתי את עיצוב המטבח, שם גוון העץ הבהיר מורגש היטב ומשתלב נהדר עם שיש קלקטה המחפה את הקיר והאי במרכז. כדי לאזן את הגוונים הבהירים, יצרתי מדפים ברזל שחורים המשתלשלים מהתקרה המתאימים בצורה יוצאת דופן למשרביה במבואה.

את גוון העץ הבהיר הבאתי גם לחדר הרחצה, כדי לאפשר לדיירים ליהנות מקו עיצובי אחיד, כאשר שם שברנו את המראה הסולידי עם ריצוף בגוון תכלת-לבן בסגנון אותנטי ספרדי המזכיר את הנוף הנשקף מהחלון והקרבה לים. פשוט להתחיל את חווית הרחיצה בים כבר בחדר האמבטיה.

חדר השינה נראה כמעין חדר במלון יוקרתי, ומכיל וילונות לבנים-עדינים מבד רך הממסגרים את החדר באלגנטיות. מהתקרה משתלשל גוף תאורה עוצמתי המשתלב נהדר עם רצפת הפרקט והאווירה הרכה בחלל. בחדרה של הילדה נושא האחסון קיבל ביטוי בכוורת שמתחת למיטה, אגב דרכה עולים למלה למיטה. הבאתי לחדר צבעוניות מיוחדת עם טפט קיר עדין המשתלב נהדר עם שאר האלמנטים בחלל.

חדר נוסף בבית אותו כיניתי "חדר נסיכה", כולו בגוונים וורודים עם אלמנטים מיוחדים המקנים לו את הרוך המתבקש. גם שם שמתי דגש לנושא האחסון, כדי שהנסיכה תוכל לאחסן בנוחות את אביזרי המלכות.

לסיכום, ניתן לראות כי גוון העץ הבהיר ברצפה ובתוך הנישות והמדפים, יוצר חמימות מסוימת בכל הבית, ממש כמו גוון הים הכחול המרגיע.

error: Content is protected !!