עיצוב פנים ואדריכלות בקריות

הקריות הן לב ליבו של איזור הצפון ומישור החוף הצפוני, והבניה באיזור זה נחשבת לצפופה ועמוסה. האתגרים הללו לא מרתיעים מעצבי פנים ואדריכלים בקריות, שכן הודות להכשרתם ולנסיונם – הם יוצרים חללי מגורים ומשרדים ברמה גבוהה, מרווחים, נוחים ומעל הכל – באופן שישקף את אופי המקום ואת אופיים וצרכיהם של המתגוררים בו. מהי אדריכלות ומהו עיצוב פנים? מה ההבדל ביניהם? ומדוע חשוב לשכור את שירותיהם של משרדי עיצוב פנים ואדריכלות בקריות ולא להתפתות לערוך שינויים באופן עצמאי? משרד האדריכלים ועיצוב הפנים של עוז מינסוב עושה לכם סדר.

אדריכלות ועיצוב פנים – שונה אבל דומה

בעבר שני המקצועות הללו – אדריכל ומעצב פנים – היו מקצוע אחד שהאחריות אליו הוטלה על האדריכל בלבד. ככל שעברו השנים, מתחילת המאה ה-20 של המאה הקודמת, חלו תמורות בתחום וכך התפצל המקצוע לשניים ויצר שני מקצועות שונים – אדריכל ומעצב פנים, כשההבדלים ביניהם ברורים: אדריכל אחראי על תכנון מבנה שלם מבחינת קונסטרוקציה וגם בהקשרים אורבניים ומעצב הפנים אמון על עיצוב החלל הפנימי בתוך המבנה, שינויים בתוכו ותכנון לפרטי פרטים, כך שהוא יתאים לרצון וצרכי הדיירים המתגוררים בו או עובדי המשרד והחברה. 

מכיוון שכדי לעסוק בעיצוב פנים אין צורך בלהיות גם אדריכל (כאמור, מדובר במקצועות שונים), לא כל מעצבי הפנים יכולים לתת את הטיפול השלם בביתכם מאחר ואינם עוסקים גם באדריכלות. אין זה אומר שהם פחות מקצועיים, אך ללא ספק לאדריכל שהוא גם מעצב פנים יש ערך מוסף יוצא דופן. משרד האדריכלים ועיצוב הפנים של עוז מינסוב משלב בין שני עולמות העיצוב – אדריכלות ועיצוב הפנים, ובכך למעשה ממצב את עצמו בחוד החנית של עיצוב החללים בארץ בכלל ובקריות בפרט.

מעצבי פנים ואדריכלים בקריות – הופכים חלום לחלל ממשי

על אף שהקריות בנויות כשרשרת הצמודה זו לזו, יש הבדל בין כל קריה וקריה, באופיה, באופי תושביה וכתוצאה מכך – גם בצורת הבניה שלה ובגוון הייחודי לכל אחת. אם תערכו סיור בין הקריות השונות, תגלו כי יש אופי שונה לכל אחת מהן וכי הנוף האנושי משתנה מקריה אחת לרעותה. מעצבי פנים ואדריכלים בקריות צריכים להבין את השינויים הגאוגרפיים והאנושיים הללו ולפעול בהתאם, מתוך הבנה שכשם שהאנשים שונים – כך גם סגנון הבניה, הצרכים והתקציב שונים.

כשאתם בוחרים בעוז מינסוב ובמשרד תכנון אדריכלי ועיצוב הפנים שלו, אתם שמים את היקר לכם מכל – הבית שלכם או המשרד שלרשותכם – בידיים טובות. יחד תיצרו חלומות בניה ותכנון, תבינו מה הרצוי ומה המצוי וכיצד ניתן לגשר עליהם ותגשימו חלום בין ארבעה קירות.

עיצוב פנים ואדריכלות בקריות עושה את כל ההבדל בין מקום מגורים לבין בית שנעים וכיף לשהות בו. אנחנו כאן כדי להגשים לכם את החלום.