עיצוב פנים ואדריכלות בצפון

אין הרבה דברים שיכולים להתחרות עם האוויר של הצפון. השקט, משבי הרוח הנעימים, האוויר הנקי והצבע הירוק השולט בכל פינה הופכים את צפון הארץ לאיזור שכיף לטייל בו, ותענוג עוד יותר לגור בו. איזור הצפון מתהדר בכל מה שטוב לאיכות החיים ולשלווה נעימה, ואין ספק כי עיצוב פנים ואדריכלות בצפון מנסה להביא לידי ביטוי את האלמנטים הייחודיים לאיזור ולהוציא מהכוח אל הפועל ולתת דגש לטוב שכבר קיים.

מה מבדיל עיצוב פנים מאדריכלות?

עד לשנות ה-20 של המאה הקודמת לא היה הבדל בין מקצוע האדריכלות למקצוע עיצוב הפנים ושני המקצועות שומשו על ידי אותו אדם. ככל שחלפו השנים החלו האנשים להבין את ההבדל בין המקצועות ונתנו מקום של כבוד לכל אחד מהם. כיום, בעקבות התמורות בתחום, אלו ההגדרות הכלליות לשני התחומים: אדריכלות משמעה תכנון מבנים שלמים בהקשרים אורבניים ובקונסטרוקציות, ועיצוב פנים משמעו ארגון, שינוי ותכנון החללים הפנימיים במבנה קיים. עיצוב הפנים נותן מענה לצרכים של דיירי הבית או שוכני המשרד ויורד לרזולוציות הקטנות ביותר הקשורות בתכנון. למשל: חלוקת החדרים בתוך הבית, כמה מקום נותנים לכל חלל, הקצאת תאורה מתאימה לכל חלל, עיצוב המטבח והחלל המשותף בסלון ועוד. למעשה, עיצוב פנים הוא תת תחום בתוך אדריכלות.

מדוע חשוב לשכור את שירותיהם של מעצבי פנים ואדריכלים בצפון?

בין אם אתם נכנסים לדירה חדשה ובין אם אתם משפצים דירה קיימת, חשוב מאוד להיוועץ במעצב פנים בטרם תנקטו בצעדים דרסטיים. תפקידו של מעצב הפנים הוא לראות ולהבין את החלל העומד לרשותכם ולנסות "לסדר" אותו כך שיתאם את הסגנון הרצוי ואת הצרכים שלכם ממנו. אם, למשל, החלטתם על שיפוץ הבית בעקבות התרחבות המשפחה ואתם לא יודעים (באופן הגיוני) כיצד לארגן את החלל מחדש כך שיתאם לצרכים החדשים – מעצב פנים יעשה לכם סדר בבלאגן. כשהוא מתחשב בתנאים הקיימים אך מצויד ביצירתיות הדרושה לעיצובם מחדש, יתכנן המעצב – יחד איתכם – את בית החלומות שלכם, כך שאף חלק בבית לא ישאר כשהיה.

עוז מינסוב – מתכנן ומעצב פנים

לא כל מעצבי הפנים באמת מוכשרים גם לתפקיד תכנון אדריכלי – עוז מינסוב כן. כשהוא משלב בין שני תחומי ההכשרה, מגיע מינסוב עם הכישרון הדרוש כדי ליצור את החלל האופטימלי ביותר עבור דיירי הבית או עובדי המשרד. מעצבי פנים ואדריכלים בצפון נדרשים לעצב את החללים השונים כשהם מותאמים להלך הרוח הכללי של הדיירים ושל האיזור בו הם בחרו לתקוע יתד. באוויר הפתוח של איזור הצפון עמוס השפע הירוק והטבעי יבנה בית חלומותיכם – משרד האדריכלות ועיצוב הפנים של עוז מינסוב ידאג שהוא יהיה הנעים והיפה ביותר שאפשר.