מעצבי פנים בשרון

מעצבי פנים בשרון ניחנו בחוש מיוחד המשלב אינטליגנציה עיצובית גבוהה, ידע ארוך שנים, לקוחות היודעים מה הם רוצים ונסיון הבא לידי ביטוי בכל מבנה ומבנה. כל אלו יחד מסייעים למשרדי עיצוב פנים בשרון להצעיד, יחד עם לקוחותיהם, את המבנה הביתי או את המבנה המשרדי אל חזית החידושים בתחום ולהיות הדבר הכי "חם" באיזור. מה מייחד מעצב פנים איכותי? במה הוא נבדל מהשירותים אותם מעניק אדריכל? ומדוע כדאי לכם לבחור בקפידה את האדם שייעצב את ביתכם? עוז מינסוב ומשרד האדריכלים ועיצוב הפנים שברשותו עושה לכם סדר.

הבדלים עיקריים בין אדריכל למעצב פנים

ראשית, אל תתבלבלו. לכל אחד מבעלי המקצוע הללו – מעצב הפנים והאדריכל – יש תפקידים שונים בעיצוב בית החלומות שלכם, וחשוב לעמוד על ההבדלים ביניהם.

בימים עברו, עד ראשית ימי המהפכה התעשייתית, לא היה הבדל בין מעצב פנים לאדריכל. בין אם נזקקת לשירותיו של זה ובין אם לשירותיו של אחר – היית קורא לבעל מקצוע אחד, בדרך כלל האדריכל. ככל שעבר הזמן והורגש הצורך לחדד את תפקידיהם של נותני השירות בתחום העיצוב, הוגדרו מחדש התפקידים וכך התחלק המקצוע הכולל לשניים: אדריכל ומעצב פנים.

תפקידו של האדריכל הוא להכין תכניות בניה הנוגעות לבניית המבנה עצמו, הן מבחינת הקונסטרוקציה שלו והן מבחינת הנוף האורבני השולט באיזור הבניה (למשל, באיזור של גורדי שחקים לא יבנה לפתע בית פרטי, או להיפך – באיזור כפרי ורגוע לא יעשו תכניות בניה החורגות מהנוף). לעומתו, מעצב הפנים אחראי על כל מה שקשור בעיצוב החלל הפנימי של המבנה – עד ירידה לפרטי פרטים. בעבודתו, מתמודד מעצב הפנים עם אתגרים הנוגעים לחלוקת החלל שהוקצב לו, לשאלת מיקום החדרים השונים בתוכן (היכן כדאי למקם את חדר האמבטיה? כמה שטח להקצות למטבח? ולסלון?) וגם לעיצוב התאורה בחלל. מעצב הפנים עובד עם המון הגיון קר אך גם עם לא מעט יצירתיות. לעיתים, במיוחד באיזורי בניה צפופים או ישנים, הבתים מחולקים בצורה שהיום קשה לנו להבין. סלון עצום לעומת חדרי שינה קטנים מדי, מרפסת ענקית מול מטבח קטן ועוד. תפקידו של מעצב הפנים הוא להגמיש את החלל עד כמה שניתן  – אך לשמור על ההגיון המייחד בית הנועד למגורים. וכאן אנו מגיעים לחשיבותו של מעצב הפנים.

כיצד תבחרו מעצב פנים?

כשאתם בוחרים מעצבי פנים בשרון, חשוב שתבינו מי הוא האדם בידו אתם מפקידים את הנכס היקר לכם מכל – הבית בו אתם מתגוררים או המשרד שלרשותכם. הבינו האם עומד מולכם אדם עם נסיון ורזומה התואמים את דרישות המבנה שלרשותכם, האם הוא אדם מהימן, האם הוא קשוב לצרכיכם ומבין מה החזון והתקוות שלכם לגבי מראה החלל הרצוי והאם הוא יודע לשלבם עם התנאים בשטח.

משרד האדריכלים ועיצוב הפנים של עוז מינסוב מצויד בנסיון ובכישרון הדרוש כדי להפוך כל בית – לפנינת חן של ממש. נשמח להיות שם בשבילכם ולהפוך את פינת החמד שלכם למקום שתמיד חלמתם עליו.