מעצבי פנים בנתניה

פנינת השרון היא כר פורה למעצבי פנים ואדריכלים. עיצוב פנים בנתניה דורש הבנה של מגוון רחב של לקוחות וסגנונות עיצוביים, של בניה משתנה ושל עיר מתפתחת בקצב שיא. רגע לפני שאתם מחליטים על שיפוץ הבית או על מעבר לבית חדש הדורש תכנון ועיצוב – חשוב שתבינו את ההבדלים בין אדריכל למעצב פנים במערך העיצובי של ביתכם ומדוע חשוב לבחור בחברה המבינה בתחום עיצוב פנים בנתניה, עם נסיון ורזומה המתאימים לעיר ולאופיה המיוחד. משרד האדריכלים ועיצוב הפנים של עוז מינסוב עושה לכם סדר.

אדריכל ומעצב פנים – אחריות משותפת, תפקיד שונה

ראשית, כדי להבין את החלוקה בין בעלי המקצוע, נלך "קצת" אחורה, אל תקופה בה לא היו הבדלים ברורים בין בעלי המקצוע. עד לשנות ה-20 של המאה הקודמת, אדריכל ומעצב פנים נחשבו לאדם אחד. ככל שעברו השנים, הבינו מקבלי ההחלטות כי יש צורך לעשות סדר בתפקידים כדי שהנושאים השונים המטופלים באספקט העיצובי ובאספקט הבניה יטופלו על הצד הטוב ביותר. מאז, החלוקה בין אדריכל למעצב פנים היא ברורה: אדריכל משמעו מי שאחראי על בניית הבנין עצמו, על הקונסטרוקציה שלו, על התשתיות ועל ההבנה של הבניין במרחב האורבני הקרוב אל המקום המיועד בו הוא עתיד להיבנות, ומעצב הפנים תפקידו לדאוג לחללים הפנימיים בתוך המבנה.

האתגרים עמהם מתמודד מעצב הפנים בעבודתו נוגעים לחלוקת החלל הכללית, היכן כדאי למקם כל חדר בתוך החלל, מהו השטח שכדאי להקצות לכל חלק ובאיזה אופן ניתן יהיה לעצב את הבית או המבנה באופן הנאה ביותר מחד, אך גם זה שיתאים לאופי ורצון הדיירים מאידך.

חדש וגם ישן

מעצבי פנים בנתניה באופן ספציפי ובערים נוספות בכלל לא אחראיים רק על תכנון חדש בבתים חדשים, אלא הם גם אמונים על עיצוב ושינויים בתוך הנכס. לדוגמא, אם המשפחה התרחבה וכעת יש צורך בהרחבת אחד החדרים על חשבון החלל המשותף בסלון – מעצב פנים ידע כיצד לתכנן מחדש את החלל מבלי שהוא פוגע בחללים הקיימים ותוך שהדבר נעשה באופן הרמוני, טבעי ובעיקר אפקטיבי.

אל תתפשרו

ככל שהדבר נוגע לעיצוב הקן הפרטי שלכם – אל תתפשרו. מעצב פנים הוא לא פחות מאמן בתחומו, וכשהוא מצויד ביצירתיות, ידע מקצועי ונסיון, הוא יכול להפוך גם את החלל ה"בעייתי" והמאתגר ביותר לפנינת חן של ממש. עיצוב פנים בנתניה דורש את כל שלושת הפרמרטרים הללו וגם הבנה בנכסים ובפרוייקטי הבניה הרבים הפזורים בעיר, בסגנון האנושי המיוחד שבה ועוד. משרד תכנון אדריכלי ועיצוב הפנים של עוז מינסוב משלב את כל הידע והנסיון הקיימים בתחום כשהוא משמש גם כאדריכל וגם כמעצב פנים – הכל, כדי שהבית שלכם יהיה החמים, המרווח והנעים ביותר שיש, כשהוא מתאים לצרכים המיוחדים והספציפיים שלכם. אתם מוזמנים להתחדש ולהתאהב.