איך מעצב פנים יכול לחסוך לכם כסף בתהליך שיפוץ הבית?

אז חסכתם שקל לשקל ובסוף הגשמתם חלום ונכנסתם לדירה משלכם, אולי היא חדשה מהקבלן ואולי יד שנייה. אבל מה זה משנה, תמיד אפשר להפוך את הבית ולהתאים אותו לצרכים שלכם. פעמים רבות לאחר הכניסה לבית, ואולי תקופה קצרה לאחר מכן, פתאום הסלון נראה קטן, החלוקה בין החדרים לא מתאימה ואולי חסרה פינת עבודה שתאפשר לכם לגלוש באינטרנט בנוחות או לענות לכמה מיילים מהעבודה.

רבים יחשבו כי ניתן להזמין שיפוצניק שיבצע כמה עבודות קטנות, ישבור כאן קיר, יוסיף שם דלת ונגמר הסיפור. נכון שזה אפשרי, אבל יחד עם זאת חשבתם האם נכון לשבור את הקיר? והאם הוספת דלת אכן תעשה את העבודה? ייתכן שלא. שיפוצניקים הם אנשי ביצוע מיומנים שיסייעו לכם לבצע עבודות איכותיות, אבל כמו שלא נרצה שהפקיד במוסך יטפל לנו ברכב, אלא מוסכניק מקצועי, כך גם בכל הקשור לעיצוב, תנו למעצב פנים לתכנן עבורכם חלל פרקטי שיעוצב בדיוק על פי דרישתכם.

מעצב פנים יוכל לחסוך לכם כסף, זמן ואכזבות. איך? הכל בכתבה הבאה!

זה לא בזבוז כסף, זה חיסכון כספי

ברור לנו ששיפוץ הבית הוא תהליך יקר ומאוד, ולכן רבים חושבים כי שירותיו של מעצב פנים הם בזבוז של כסף, אבל לא כך הדבר. מעצב פנים יתכנן היטב את החלל ויבין מה מפריע לכם בו. ייתכן כי שבירת הקיר יכולה בכלל להימנע, וישנו פתרון אחר להרחבת החלל. ייתכן גם ששבירת הקיר אינה מותרת מבחינה הנדסית, משום שכאן העניין יכול להסתבך.

  • מעצב פנים יחשב כמויות של חומרי בנייה כדי שלא יחסר ולא יהיו עודפים.
  • מעצב פנים דואג לשיתופי פעולה עם חנויות ייחודיות המעניקות לו הנחות משמעותיות.
  • מעצב פנים יבחר עבורכם חומרים איכותיים לשיפוץ, מה שימנע רכישה חוזרת בעתיד.

מינימום טעויות, מינימום אכזבות

שיפוץ שאינו מתוכנן מראש יכול להוות אכזבה כבר בשלבים הראשונים, מה שיכול לעכב את הפרויקט בניסיון לתקן את המעוות. על ידי מעצב פנים תוכלו לחסוך בזמן יקר ולסיים את השיפוץ בזמן קצר יותר, הרי מעצב הפנים יפקח על הפרויקט וימנע מכם דאגות ואכזבות.

מה שתתכננו, זה מה שתקבלו

יש משפט שאומר – "What you see is what you get", שמאוד מתאים לתהליך שיפוץ הבית על ידי מעצב פנים. מעצב פנים יבצע תכנון מעמיק של השיפוץ במטרה להמחיש לכם על ידי הדמיית תלת ממד כיצד ייראה ביתכם. על ההדמיה תוכלו לבצע כל שינוי אפשרי, מה שיאפשר לכם לקבל תוצאה זהה להמחשה. בהיעדר תכנון, תוכלו לקבל תוצאות שאינן לשביעות רצונכם.

זמן הוא משאב יקר, למה לבזבז אותו על שוטטות בין חנויות?

את השוטטות בין חנויות לעיצוב הבית ובחירת אריחי קרמיקה או כל אלמנט אחר, אנשים שעברו שיפוץ מכירים היטב. פעמים רבות אנשים נוסעים למרחקים כדי למצוא את האבנים, הכלים הסניטריים ואפילו כדי לרכוש ספה דקורטיבית, ואז מתלבטים בין זה לזו ובלבם תקווה כי כלל האלמנטים העיצוביים שנבחרו ישתלבו בסינרגיה מושלמת. על ידי שירותיו של מעצב פנים, תוכלו לחסוך לבטים ושוטטות בין חנויות.

מעצב פנים יפנה אתכם לחנויות ייעודיות שבהן קיימים כל הפריטים המתאימים לכם, הוא יסייע לכם לבחור צבעים, להתאים אריחי קרמיקה לכלים הסניטרים ואפילו להתאים את הווילון לספה. התוצאה – אלמנטים עיצוביים המשתלבים בסינרגיה מושלמת בחלל ויוצרים אווירה חמימה ומשפחתית, ממש בית שכיף להיות בו.