לעצב את הבית או לא לעצב את הבית? זאת השאלה. ואם כבר לעצב, מה לדעתכם יהיה עדיף יותר: לעשות זאת לבד או מול מעצב פנים מקצועי? בכתבה הקלילה (והמעוצבת) שלפניכם- אנו ננסה לספק את התשובה לכך.

 

"עיצוב פנים הוא תחום באדריכלות אשר תכליתו היא לתכנן ולהוציא אל הפועל שינויים נקודתיים בחללים פנימיים של מבנים". האמת, נשמע קצת יבש… אם תשאלו אותנו, עיצוב פנים הוא הרבה יותר מזה. הוא עוסק בהגשמתם של חלומות ותשוקות דרך פריצה בלתי נגמרת של גבולות יצירתיים… מה,  לא ככה ?

 

. . . . . רק ככה!

 

ובואו רגע נאמר שאתם רוצים להגשים פנטזיה ולשדרג את החלל של הסלון בבית שלכם. איך הייתם עושים זאת? האם הייתם הולכים על שיטת ה- Do It Yourself ("עשה זאת בעצמך") או פונים ומתייעצים עם מעצב פנים מקצועי? פייר, מדובר כאן בחזון האישי שלכם. ועל פניו? אף אחד לא יידע איך להגשים אותו נכון יותר מאשר אתם בעצמכם . . . .

 

. . . האומנם?

 

נסו רגע לחשוב על כך בצורה אובייקטיבית. כל בעל מקצוע, בכל תחום שהוא–  אמור לדעת מה נכון או מה לא נכון לעשות… נכון? אז מדוע שזה יהיה אחרת כאשר מדובר בעיצוב פנים?

 

אבל בואו נבדוק את זה קצת יותר לעומק. מאילו יתרונות אתם באמת יכולים ליהנות כאשר אתם עובדים על עיצוב הבית אל מול מעצב פנים מקצועי?

 

  • מעצבי פנים מקצועיים ידעו לאמוד בעבורכם את היקף העבודה הנדרש. הן ברמת הזמן והן ברמת העלויות.

 

  • כהמשך ליתרון הראשון, מעצבי הפנים מכירים היטב את מכלול המוצרים ו/או החומרים אשר בהם נעשה שימוש במהלך תהליך העיצוב. בתוך כך, הם גם יודעים את מחירם של כל מוצר וחומר והם יכולים לדאוג להתאמתם האופטימאלית; הן ברמת הצורך והן ברמת המחיר. מבחינה זו, מדובר כאן למעשה בשני יתרונות: האחד הוא אופטימיזציה מבחינת התאמת החומרים והשני הוא לוודא כי אתם תשלמו עליהם מחיר הוגן.

 

  • מעצבי פנים יוכלו ללמוד את "החלום" הייחודי שלכם ולהוסיף בו זוויות מפרספקטיבה מקצועית נרחבת.

 

  • תוך שיתוף פעולה מלא מולכם, מעצבי הפנים יוכלו לסייע לכם בהגדרתם של יעדי עבודה מדויקים:

 

  • תכנון פרקטי לניצול מיטבי של חללים שונים בבית

 

  • תכנון עיצובי מותאם אישית אשר עונה על הצרכים והדרישות הספציפיות שלכם

 

  • יצירת מרחב ייחודי ובעיקר נוח למגורים

 

 

בנוסף לכל מה שציינו, מעצבי הפנים יוכלו לספק לכם הכוונה מקצועית- לכל אורך הדרך. הם יידעו לשים דגש על הפרטים הקטנים ביותר- עד לרמה של יצירת הגימורים הסופיים. באופן כללי יש לומר, כי עבודה מול מעצב/ת פנים מקצועיים תוכל להפוך עבורכם לחוויה של כיף אחד גדול.

 

בקיצור, אין ספק כי "טאצ' של מומחים" יוכל לתרום ולעשות בעבורכם הבדל משמעותי. ובין אם אתם מחפשים אחר מעצב פנים בחיפה, או לצורך העניין; בכול מקום אחר בארץ, אל תמנעו מעצמכם את הגשמת חלומותיכם בעזרת אנשי המקצוע המסוגלים לתרגמם למציאות.

 

אנו מאחלים לכם עיצוב מוצלח ומהנה!