המלצות על עוז מינסוב

אני מרוצה מאוד, עיצב בדיוק איך שרציתי, נתן מענה לכל דבר שביקשנו, עשה עבודה יפה.

ב.מ. מכמונים

עיצוב פנים מודרני
ב.מ. מכמונים

לעוז ,
זו ההזדמנות שלנו להודות לעוז מניסוב על העבודה המקצועית, על האסתטיקה והדיוק.
לאחר ששכן שלנו שיפץ את ביתו בעזרת עוז מינסוב, אהבנו את התוצאה והחלטנו לפנות אליו גם כן.
השיפוץ לו היינו זקוקים הוא של הקומה התחתונה של הבית. כמובן שרצינו שהכול יתנהל כשורה, אז הזמנו מעוז את התכנון, את העיצוב וגם את הפיקוח על הביצוע. עוז הוציא במהרה את אישורי הבניה לתוספת והוא התגלה במהלך השיפוץ כמנהל אחראי וכמעצב פנים בעל טעם ייחודי ומקורי.
עוז היה פנוי בכל עת לענות על כל שאלה בסבלנות יתרה ובכלליות הפגין רמת שירות גבוהה, העיקר שנהיה מרוצים.
במעמד קבלת החשבונות מהקבלן המבצע שיפוץ,מצא עוז אי דיוקים בהתחשבנות הסופית ובכך נחסכו מאתנו הוצאות נוספות לא מבוטלות. עד אותו שיפוץ לא הבנו עד כמה פיקוח על העבודה הוא פרמטר חשוב ומאז ועד היום כשאנחנו שומעים על בן משפחה או מכר שמבצע שיפוץ, אנחנו מיד ממליצים לו על פיקוח בניה.

עוז אנו מודים לך שהגשמת לנו חלום ושיפצת את הקומה התחתונה של ביתנו המשרתת אותנו פלאים ומתאימה בדיוק לצרכינו. אין ספק כי גם את השיפוץ הבא נבצע דרכך. חזק, אמץ והמשך בעבודתך המקצועית.

תודה
אדריאן וגבריאלה.

עיצוב פנים בצפון
אדריאן וגבריאלה

בן אדם נפלא, הוא מסור, אמין ונאמן, אכפתי, תמיד זמין, נותן הרבה מעבר למה שמוטל עליו בתור אדריכל, ממש מקצועי, המחירים נוחים, עובר בין ספקים וחנויות ודואג שאהיה מרוצה תמיד, הוא לא עוזב אותי לרגע! בזכותו עברתי חוויה מאוד נעימה מהשיפוץ.

נטלי שם טוב מרמת גן

עיצוב פנים יוקרתי
נטלי שם טוב

הוא מצוין ומקצועי, תמיד התעניין ושאל, עמד בזמנים וגם היה הוגן במחיר.

מונה חנה 

עיצוב מטבח מודרני
מונה חנה

עוז הינו מעצב פנים ואדריכל מהשורה הראשונה ואין לי מילים לתאר את המקצועיות שלו, וגם את הזמינות לכל השאלות והשגעונות שלנו… בנוסף בגלל שהוא מכיר הרבה בתי עסק הוא השיג לנו הנחות ממש גדולות בבתי העסק כמו מטבחים, ארונות, דלתות, ריצוף וכו'. באמת מקצוען אמיתי.

לירן אליהו מיבנאל

אדריכלות ועיצוב פנים ביבנאל
לירן אליהו מיבנאל

To whom it may concern, 2012

I'm Victor Sasson recommending Architect Minasov Oz.

Minasov Oz interior design has developed a draft of my house, got the commission approval, prepared a set of working drawings for construction and held an auction with the building contractors. Oz also developing the interior design and currently holds art supervision.
From the beginning, Oz revealed himself as a talented professional with a nontraditional approach to design. Oz is not afraid of non standard solutions, and at the same time responding to all my requests. I am a businessman and most of the time I'm overseas, so it was very important for me to find a reliable professional who would be able to give me all the spectrum of architectural services and monitor it's performance during my absence.

Don't hesitate to contact me if you need more information

Regards
Victor Sasson

תאורה מעוצבת
Victor Sasson

שלום עוז,

הגענו אליך מתוך ידיעה כי תהליך התכנון והבניה הינו מורכב וכרוך בהחלטות רבות ומגוונות, שחלקן לא פשוטות. לאחר חיפושים רבים אחרי בעל מקצוע איכותי, קבלנו המלצה חמה אודותיך ממכר שתכנן איתך בית חדש וכבר לאחר שיחת הטלפון הראשונה הבנו שאתה הכתובת עבורנו.

העבודה איתך הייתה מסע מופלא עבורינו מתחילתו ועד סופו. את תחילת הדרך פתחנו בסיורים בבתים אותם תכננת ועיצבת והתאהבנו. מיד הרגשנו את החיבור לסגנון העיצוב שלך.

היית מקצועי וסבלני לאורך כל הדרך ולאחר שאפיינת את הצרכים שלנו, החלטנו יחד שהכי נכון יהיה לגבש תוכנית עבודה שכללה את הרישוי, העיצוב והפיקוח הצמוד.

הצלחת להרשים אותנו אף יותר כאשר הגשת לנו תכנון מקורי ויצירתי, אשר ענה על כל הדרישות אותן הצגנו לך באפיון ואף יותר מכך, זיהית צרכים שטרם חשבנו עליהם והענקת לנו את הפתרון הרצוי. עכשיו אנו נמצאים לאחר היתר הבניה ולפני מכרז הקבלנים והחלום לבית לו אנו מייחלים נראה קרוב מתמיד.

עוז הוא בעל מקצוע איכותי הניחן במקצועיות גבוהה, הוא אחראי ואמין ואין ספק כי אנחנו מרוצים מאוד מכל תהליך העבודה וממליצים עליו בחום.

עיצוב פנים ואדריכלות
עובד וג׳ני בן זאב

 

מעוניינים לקרוא המלצות נוספות עליי באתר מידרג? לחצו כאן