אודות

עוז מינסוב – עיצוב פנים ואדריכלות

"האדריכלות היא משחק חכם, מדויק ונפלא של נפחים מאורגנים באור", לה קורבוזיה.

"מינסוב – אדריכלות ועיצוב פנים" הנו משרד בוטיק המתמחה בעיצוב פנים, תכנון אדריכלי והדמיות (פוטוריאליסטיות). המשרד הוקם בשנת 2012 על ידי עוז מינסוב, בוגר בית הספר לאדריכלות מ-2005 עם נסיון מעל 12שנה המביא עמו משב רוח צעיר ומרענן לתחום העיצוב, המתבסס על חדשנות בלתי מתפשרת.

בחלוף השנים המשרד הוביל עשרות פרויקטים מורכבים בארץ  והעניק פתרונות אדריכליים יצירתיים לשביעות רצון הלקוח. הידע, היצירתיות והניסיון בתחום מאפשרים לעוז לאפיין באופן מדויק את צורכי הלקוח ולהכיר ביכולתו הכלכלית, במטרה לנצל את כלל המשאבים הקיימים לטובת הצלחת הפרויקט.

שירותי אדריכלות ועיצוב פנים ניתנים בהתאמה אישית לכל לקוח, על פי האופי המשפחתי המתאים לו ולאורח חייו. זאת, במטרה להפוך כל חלל לאסתטי ומזמין תוך הקפדה על פרטי פרטים. לרשותכם ליווי מקצועי ואישי לאורך כל הדרך, החל מיצירתיות ותכנון מוקפד, דרך מתן פתרונות אדריכליים ממוקדים וכלה בשיתוף פעולה מלא לאורך כל הדרך.

הכירו את שלושת השירותים המרכזיים של המשרד

עיצוב פנים – לרשותכם פתרונות לעיצוב סביבה יצירתית, מודרנית, מעניינת ומלאת השראה. יחד ניצור מפגש מעניין בין השפה העיצובית להרגלי החיים שלכם, במטרה להטביע בכל פינה בבית חותם מיוחד משלו.

תכנון אדריכלי – פרויקט מוצלח מתחיל בתכנון מקיף ומדויק המאפשר בניית בסיס איתן שערכו לא יסולא בפז. יחד נתכנן את הנתונים הפיזיים של הבית, תוך שימוש ברגש, יצירתיות וניצול מקסימלי של החלל.

הדמיות אדריכליות (או הדמיות פוטו-ריאליסטיות) – ההדמיות משקפות במדויק את התכנון והטקסטורות, ומאפשרות לראות באופן מוחשי את התכנון
ואף למדל פרטי דקורציה המתוכננים להיות בחלל. השירות ניתן ליזמי נדל"ן, בעלי עסקים, אדריכלים ומעצבים.

כלל שירות המשרד ניתנים לסקטור הפרטי, העסקי והמסחר כאחד, כי לכל אחד מגיע להגשים עיצוב ייחודי משלו.

error: Content is protected !!